ДОЗВІЛ НА ЗДІЙСНЕННЯ ОПЕРАЦІЙ У СФЕРІ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ

 

Професійні екологи нашої компанії вивчають технічну документацію Вашого підприємства щодо поводження з відходами, відповідність діяльності підприємства діючим нормам екологічного законодавства, розраховують показник загального утворення відходів (ПЗУВ), розробляють та супроводжують необхідну документацію у відповідних державних органах.

У сфері поводження з відходами ми надаємо наступні послуги:

  • розробка та затвердження проекту ліміту на утворення та розміщення відходів;
  • отримання дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами;
  • отримання висновку санітарно – епідеміологічної експертизи щодо об’єктів поводження з відходами;
  • консультаційний супровід щодо отримання акту обстеження місць тимчасового зберігання відходів;
  • складання та подання декларації про утворення відходів;
  • підготовка паспортів на відходи;
  • розробка реєстрових карт об’єктів утворення відходів.

Відповідно до Закону України від 09.04.2014р. № 1193-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру» було внесено зміни до Закону України від 05.03.1998р. № 187/98-ВР « Про відходи» якими передбачено скасування дозволу на розміщення відходів та ліміту на утворення та розміщення відходів.

З останніми змінами та доповненнями встановлено, що суб’єкти господарювання діяльність яких призводить до утворення відходів, для яких Показник загального утворення відходів, що розраховується відповідно до Постанови КМУ від 31.08.1998р. № 1360 «Про затвердження Порядку ведення реєстру об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів» становить більше 1000 у.о. зобов’язані отримувати дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами, якщо Пзув не перевищує 1000 у.о. подавати декларації про утворення відходів.