РОЗРОБКА ПАСПОРТІВ ГАЗООЧИСНИХ УСТАНОВОК (ГОУ)

Всі підприємства, установи і організації, на балансі яких є газоочисне обладнання, зобов’язані розробляти паспорт на кожну наявну установку і проводити її реєстрацію у відповідних органах.

Така вимога визначається законодавчо наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 52 від 06.02.2009 року «Про затвердження Правил технічної експлуатації установок очистки газу». Згідно з цими нормативно-правовими документами на суб’єктів господарювання накладаються певні зобов’язання щодо роботи ГОУ, що покликані забезпечити безперебійність, ефективність роботи установок, а також належний їх періодичний огляд відповідальними особами.

ТОВ "Промекопроект" допоможе згідно законодавчих норматив розробити паспорти ГОУ, що дозволить легально використовувати газоочисне обладнання. Згідно встановленій процедурі наші спеціалісти проведуть перевірку роботи обладнання до відповідності з проектними показниками, складуть необхідні акти та здійснять паспортизацію ГОУ з наданням подальшого консультативного супроводу аж до реєстрації газоочисних установок в Держекоінспекції.